Baidarių žygiai Širvintos upe Baidarių žygiai Širvintos upe
Titulinis   Parašykite mums   Sveitainės medis
Lietuvių   Русский   English
 
 

Visiems, kas norite smagiai praleisti laiką, pailsėti su šeima, draugais, bendradarbiais, atitrūkti nuo darbo įtampos, pamankštinti raumenukus, pasisemti neišdildomų įspūdžių, mes siūlome pas mus išsinuomuoti turistines baidares ir pasimėgauti plaukimu nuostabia Širvintos upe.

Mes aprūpinsime Jus visu būtinu inventoriumi (baidarės, kanojos, irklai, liemenės ir t.t.), parinksime maršrutą pagal Jūsų poreikius, apgyvendinsime jaukiame nuosavame kempinge arba pasirinktoje kaimo turizmo sodyboje, jei norėsite suteiksime gido/trenerio paslaugas ir pakonsultuosime visais reikiamais klausimais. Taip pat galime nuvežti baidares į maršruto pradžią ir pasiimti jas kelionei pasibaigus.

Plaukdami baidare Jūs pakvėpuosite grynu oru, pasilepinsite saulute, gaiviu upės vandeniu, pajausite tikrą sąlytį su natūralia gamta. Tai tikrai didelė investicija į Jūsų pačių sveikatą, emocinį poilsį bei dvasinę ramybę.

Baidare gali plaukti ne tik patyrę irkluotojai, bet ir visai to nebandę turizmo aistruoliai. Šeimos gali plaukti kartu su mažamečiais vaikais. Visi jausitės saugūs ir galėsite mėgautis gamtos teikiama palaima.

Žygio metu galite išvysti dar neatrastas pažįstamo žmogaus charakterio savybes, o ant laužo virta košė ar kepta mėsytė įtiks net reikliausiems gurmanams. Taigi nedelskite, skambinkite. Mes noriai atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus.

-UPELIO komanda-

Turite klausmų?

Norite užduoti klausimą??
Siųskite užklausą
 
Orai Širvintos
 
  Kontaktai
 

+370 675 02384 Sigitas

+370 625 54489 Agnė

+370 606 71709 Vladimiras

   
  Mus rasite:
 

www.maps.lt/map/default.aspx?lang=lt#q=liukonys

 

© upelis.lt 2002-2022. Visos teisės saugomos. Baidarių nuoma Širvintoje